Faqs

BAŞKASINA AİT KREDİ KARTI İLE KİRALAMA YAPABİLİR MİYİM?

Maalesef başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapamazsınız. Mutlaka kredi kart sahibinin sizinle beraber ofise gelmesi gerekmektedir.

OTOMOBİLİ ARKADAŞLARIM SÜREBİLİR Mİ?

Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi ilave sürücü/sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ve ek sürücü bedeli ödenmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi kaza durumunda tüm güvenceler geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.

FİYAT POLİTİKANIZ NASIL OLMAKTADIR?

Talep edilen bölgedeki anlık talep ve yoğunluklara bağlı olarak dinamik ve değişkenlik gösteren fiyat politikamız bulunmaktadır.

ARAÇ REZERVASYONUMU 24 SAATTEN DAHA AZ KULLANMAK ÜZERE ALDIM. NE KADAR ÜCRET ÖDERİM?

Minimum kiralama süresi 24 saat olduğundan, en az 1 günlük ücret alınır.

Lütfen Bizi Arayın

Aracı Teslim Alacağınız Hava Limanına Geldiğinizde Valizinizi Almadan Önce Lütfen Bizi Arayın +90 242 311 44 87

ARACI NASIL TESLİM ALABİLİRİM ?

Rezervasyonunuz anında ilgili ofise iletilir ve sizin için en uygun Perge Rent A Car aracı hazırlanır. Hava limanına geldiğinizde valizlerinizi almadan lütfen iletişime geçiniz , sizi mutlaka bekleyen bir personelimiz olacak ve daha çabuk aracınızı teslim almanızı sağlayacaktır.

ARACI NASIL İADE EDEBİLİRİM ?

Kiralama sürenizin bitmesinin bir gün öncesinde 0 242 311 44 87 Ofis numaramızla iletişime geçmeniz halinde size daha iyi hizmet ve sorunsuz teslim etmenizi sağlayacağız.  Aracı istediğiniz Perge Rent A Car istasyonuna teslim edebilirsiniz. Alış istasyonu ile dönüş istasyonunun farklı iller olması durumunda oluşacak tek yön ücreti için rezervasyon sorumlusuna danışınız. Kiralama süresince her türlü soru ve sorunlarınız için size bildirilen telefon numarasından yetkili çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz. 

ARAÇLARINIZDA KİLOMETRE SINIRI VAR MI?

Günlük araç kiralamalarında sınırlı kilometre kullanım hakkı vardır. Aylık araç kiralamalarında kilometre sınırlaması bulunmaktadır. Detaylı bilgiyi rezervasyon merkezimizden alabilirsiniz.

ARAÇ TESLİMİNDE SÖZLEŞME DOLDURULURKEN NELER GEREKMEKTEDİR?

Ehliyet ve kimliğiniz ( yurt dışından geliyorsanız ayrıca pasaport ),adınıza kayıtlı kredi kartınız,

REZERVASYON YAPTIRDIĞIM ARACI KESİNLİKLE ALABİLİYOR MUYUM ?

Rezervasyonlar grup bazlı yapılmaktadır ve marka garantisi verilmemektedir. Rezervasyonunuzun yapıldığı araç markası veya aynı grupta dengi bir araç veya bir üst segment araç aynı fiyattan verilecektir. Araç kiralamaya uygun görülmemeniz durumunda firmamız aracı teslim etmeme konusunda mesuliyet almamaktadır.

Nasıl rezervasyon yapabilirim ?

Online olarak www.rentacarperge.com internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve birkaç basit adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonu en az 48 saat önce yaptırmanız gerekir.
Unutmayın erken rezervasyon yaptırmanız halinde çok daha ekonomik fiyatlar alırsınız.
+90 242 311 44 87 numaralı rezervasyon merkezini arayarak mesai saatlerinde 09:00 ile 18:00 saatleri arası rezervasyon yaptırabilirsiniz. Araçlarımız sayfalarındaki formumuzdan fiyat ve araç teklifi isteyebilirsiniz.